Czerwony Kapturek

Zapraszamy do wysłuchania przygód Czerwonego Kapturka w mieście.
Czas trwania bajki 11:41 min.


Zapraszamy do wysłuchania przygód Czerwonego Kapturka w mieście. Część druga.
Czas trwania bajki 12:45 min.

 

Bajka została przygotowana do prowadzenia "Lekcji ciepła" w klasach zerowych i pierwszych szkół podstawowych, podczas których dzieci uczą się mądrego korzystania z ciepła i dbania o środowisko naturalne. Szkoły chętne do wzięcia udziału w projekcie zachęcamy do kontaktu z lokalną firmą dostarczającą ciepło systemowe.

 

 

 

 

Poniżej przykłady lekcji ciepła w miastach na terenie całej Polski:

 

Włocławek: 

Narratorem podczas przedstawienia był prezydent Włocławka - Marek Wojtkowski.

  

 

Bełchatów: 

W role postaci z książki wcielili się Pani Prezydent Bełchatowa, Mariola Czechowska oraz Zarząd i pracownicy PEC Bełchatów.
 

 

 

 

Lublin

W role bohaterów książki wcielili sięKatarzyna Mieczkowska-Czerniak Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, Pani Ewa Dumkiewicz-Sprawka Dyrektor z Wydziału Oświaty UM Lublin oraz Mirosław Taras Prezes LPEC SA.

 

Przemyśl:

W przyswojeniu wiedzy pomogła młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemyślu, która zorganizowała teatrzyk dla przedszkolaków.

 

 

Bielsko-Biała

Ponieważ bajki najlepiej się słucha, kiedy osoba czytająca potrafi stworzyć odpowiednią atmosferę, poproszono Pana Kubę Abrahamowicza, znanego aktora Teatru Polskiego w Bielsku-Białej o jej przeczytanie.

 

 

Gniezno

Prezydent Gniezna oraz Prezes PEC w Gnieźnie stali się narratorami powieści, a w rolę Czerwonego Kapturka wcieliła się uczennica jednej z klas. Kotem został dyrektor Szkoły, a babcią - Pani Bibliotekarka.

 

Biała Podlaska:

 

 

Gliwice:

 

 

Chcesz korzystać z Ciepła Systemowego?

Zapytaj dostawcę ciepła w swojej okolicy czy jest to możliwe