Witamy w Press Roomie

Kontakt z Biurem Prasowym Ciepła Systemowego:


Black & White Public Relations

Agnieszka Kołogrecka

T: (22) 692 16 10

M: 601 40 70 33

E:  agnieszka@bwpr.pl

Komunikaty prasowe

16.11.2016Ciepło może sporo podrożeć

16 listopada zakończą się konsultacje projektu rozporządzenia Ministerstwa Energii, w którym sformułowano szczegółowe regulacje związane z obowiązkiem zakupu i przyłączenia ciepła z odnawialnych źródeł energii do sieci ciepłowniczych. Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zwraca uwagę na zapisy, które mogą spowodować wzrost cen ciepła systemowego, negatywnie wpłynąć na środowisko naturalne, a także zahamować rozwój wysokosprawnej kogeneracji.

czytaj więcej ...

19.10.2016Ciepło systemowe w walce ze smogiem

Według Europejskiej Agencji Środowiska (EEA) Polska należy do najbardziej zanieczyszczonych państw Europy. Z powodu zanieczyszczonego powietrza przedwcześnie umiera 40 tys. Polaków, ponad 10 razy więcej niż w wypadkach drogowych. Największy udział w zanieczyszczeniach naszego powietrza ma niska emisja. W walce ze smogiem może pomóc ciepło systemowe.

czytaj więcej ...

19.10.2016XX Forum Ciepłowników Polskich

W dniach od 11 do 14 września tego roku odbędzie się Forum Ciepłowników Polskich. To najważniejsze, coroczne spotkanie branżowe, na którym poruszane są najistotniejsze kwestie sektora ciepłowniczego w Polsce. Organizatorem wydarzenia jest Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie.

czytaj więcej ...

Chcesz korzystać z Ciepła Systemowego?

Zapytaj dostawcę ciepła w swojej okolicy czy jest to możliwe