Zmień bojler na kaloryfer

 

 

 

W zimie rozgrzewa kaloryfer na ścianie, ale w lecie warto pochwalić się także "kaloryferem" na brzuchu. Aby to osiągnąć nie wystarczą noworoczne postanowienia lub przedurlopowy zryw. Do aktywności fizycznej zachęcamy, w ramach akcji treningowej nazwanej z przymrużeniem oka „Zmień bojler na kaloryfer” przez cały rok. Kaloryfer jest przecież znacznie bardziej sexi niż bojler ;)

 

Aby przejść przez profesjonalny trening nie trzeba odwiedzać klubu fitness. Wystarczy karimata i duża piłka, aby rozpocząć pracę nad kaloryferem na brzuchu. Przyda się też sporo chęci i dyscypliny. Na kanale YouTube i Facebooku o nazwie „Ciepła Strona Życia” znaleźć można treningi z serii „Zmień bojler na kaloryfer”, które pomogą wzmocnić mięśnie brzucha i poprawić sylwetkę przed latem. Przygotowaliśmy ćwiczenia przeznaczone zarówno dla pań, jak i panów. Nie ma jednak żadnych ograniczeń dla chcących dbać o formę i każdy może wykonywać wszystkie ćwiczenia.

 

Dla pań

Oprócz dobrze znanych ćwiczeń stymulujących mięsień prosty brzucha (tzw. ABS), panie poznają także trening „smukły brzuch”. Z kolei świeżo upieczonym mamom dedykowany został odcinek zatytułowany „Mama FIT”, dzięki któremu panie łatwiej wrócą do formy po ciąży. W treningu pomoże Magdalena Prieditis, międzynarodowy szkoleniowiec fitness i trener personalny. Trenerka sama jest mamą i dobrze zna potrzeby kobiet, z którymi na co dzień pracuje. Swoją energią i entuzjazmem postara się także zmotywować do ćwiczeń. 

 

Dla panów

Niektóre edycje treningów „Zmień bojler na kaloryfer”, skierowane zostały przede wszystkim do panów. Wśród nich trening funkcjonalny i aerobiczna szóstka Weidera - czapki z głów przed tymi, którzy choć raz ukończą ją w całości. Do pobrania są także plany treningowe i wskazówki dotyczące diety, które po wydrukowaniu ułatwiają wykonywanie ćwiczeń także bez dostępu do komputera. 

 

Ćwiczenia dla pań na smukły brzuch

 

 

  Pobierz schemat ćwiczeń

 

Trening ABS

 

  Pobierz schemat ćwiczeń

 

Trening Mama FIT - po ciąży

  Pobierz schemat ćwiczeń

 

Dieta zbilansowana

  Pobierz wskazówki dotyczące diety zbilansowanej

 

Trening funkcjonalny

  Pobierz schemat ćwiczeń

 

Aerobiczna szóstka Weidera

 Pobierz schemat ćwiczeń

 

Ćwiczenia na brzuch - poziom podstawowy

  Pobierz schemat ćwiczeń

 

Ćwiczenia na brzuch - poziom średniozaawansowany

  Pobierz schemat ćwiczeń

 

Ćwiczenia na brzuch poziom bardzo zaawansowany 

  Pobierz schemat ćwiczeń

Chcesz korzystać z Ciepła Systemowego?

Zapytaj dostawcę ciepła w swojej okolicy czy jest to możliwe