oszczędność w każdym stopniu

Nie marnuj ciepła. Oszczędzaj własne pieniądze, wspólne zasoby i środowisko naturalne. Dowiedz się jak oszczędzać na www.20stopni.pl

Ogrzej mieszkanie, nie planetę

Wyobraź sobie miasto, w którym codziennie oddychasz czystym powietrzem. Parki i place zabaw pełne są dzieci, a okna mieszkań zawsze otwarte, gdy tylko właściciele mają na to ochotę. To miasto bez setek dymiących kominów i alarmów smogowych. To miasto, w którym mieszkańcy ogrzewają się ciepłem systemowym.

Nie traktuj smogu jak powietrza

Czy wiesz, że ciepło systemowe to naprawdę dobry sposób na ograniczenie smogu w mieście? Dzieje się tak, ponieważ dzięki produkcji ciepła w jednym lub kilku wyspecjalizowanych miejscach (elektrociepłownia, ciepłownia, spalarnia odpadów) można uwolnić miasto od tysięcy małych dymiących kominów i wylatujących z nich trujących substancji.

Tyle ciepła, ile potrzebujesz

Miej pewność, że możesz otoczyć się ciepłem w każdej chwili, a nie tylko jesienią czy zimą. Przecież późną wiosną, czy nawet latem zdarzają się chłodniejsze dni, kiedy aura nie sprzyja. Ciepło otuli cię zawsze, kiedy tego potrzebujesz, gdy korzystasz z dostaw ciepła przez cały rok.

Poznaj zalety ciepła systemowego

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

WYGODA

WYGODA

EKOLOGIA

EKOLOGIA

PEWNOŚĆ

PEWNOŚĆ

OSZCZĘDNOŚĆ

OSZCZĘDNOŚĆ

CIEPŁA WODA

CIEPŁA WODA

Zobacz jak Ciepło Systemowe
ogranicza emisję zanieczyszczeń

Jeśli zastąpimy indywidualny piec węglowy ciepłem systemowym, aby ogrzać budynek wielorodzinny, to emisję benzo(a)pirenu [B(a)P] oraz zabójczego tlenku węgla [CO] wyeliminujemy całkowicie, zmniejszymy 35-krotnie emisję pyłów zawieszonych [TSP], a dwutlenku węgla [CO2] emitowali będziemy tylko połowę. Prawda, że warto?

Znajdź swojego dostawcę ciepła

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat możliwości zastosowania Ciepła Systemowego, skontaktuj się z firmą dostarczającą ciepło w Twoim rejonie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat możliwości zastosowania Ciepła Systemowego.

Ciepło Systemowe

Ciepło Systemowe codziennie ogrzewa ponad 15 mln Polaków. To całkowicie bezpieczny produkt, zapewniający ciepło i ciepłą wodę, dostarczany do budynków przez systemy miejskie. Zapewnia ono konkurencyjne cenowo ogrzewanie w pracy i w domu, które nie wymaga praktycznie żadnego zaangażowanie ze strony użytkownika. Ciepło Systemowe to bezobsługowe, ekonomiczne ogrzewanie dostępne przez cały rok.