Wybierz Ciepło Systemowe

 

Budujesz nowy obiekt? Wybierz najlepszy sposób na ogrzewanie i ciepłą wodę. Wybierz ciepło systemowe!

Zobacz w jaki sposób możesz dołączyć do milionów zadowolonych Klientów ciepła systemowego i korzystać z komfortowego i bezpiecznego produktu.Im szybciej, tym lepiej. Najlepiej już na etapie koncepcji projektu inwestycji, skontaktuj się z lokalnym dostawcą ciepła systemowego. Kontakt do właściwego dostawcy ułatwi Ci nasza mapa ciepła.

Przyłączenie do ciepła systemowego jest proste! Dowiedz się, co musisz zrobić.
 

1. Złóż wniosek o wydanie warunków technicznych przyłączenia do ciepła systemowego

Na podstawie danych przedstawionych we wniosku i ustaleń z Inwestorem dostawca ciepła wykonuje analizy techniczno – ekonomiczne i przedstawia ofertę przyłączenia do sieci. Oferta określa szczegółowe warunki przyłączenia, związane z czasem, kosztami i uwarunkowaniami technicznymi. Warunki te zostają zapisane w umowie przyłączeniowej, która stanowi podstawę do realizacji inwestycji przez dostawcę.

 

2. Podpisz umowę sprzedaży ciepła

Zakończenie inwestycji wiąże się z podpisaniem umowy sprzedaży ciepła, która określa m.in. zasady dostawy ciepła, zobowiązania stron, wielkość zamówionej mocy cieplnej na potrzeby ogrzewania, ciepłej wody, wentylacji lub inne. Po podpisaniu umowy rozpoczyna się dostawa ciepła do obiektu.
 

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z dostawcą ciepła w Twoim mieście. Dodatkowe informacje na temat przyłączenia do sieci ciepłowniczej oraz wzory niezbędnych dokumentów znajdziesz też na stronie internetowej dostawcy ciepła systemowego. 

 

Wybierz bezpieczny, ekonomiczny i komfortowy sposób na ciepło! 

Chcesz korzystać z Ciepła Systemowego?

Zapytaj dostawcę ciepła w swojej okolicy czy jest to możliwe